Чергова перемога!

Дата: 30.11.2021 09:14

Фото без описуВітаємо переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна":

- у напрямку «Духовна спадщина мого народу»:

за ІІ місце Кичук Богдану, ученицю 8 класу Сінгурівськї ЗОШ І-ІІІ ст. Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, за роботу «Народна математика» (керівник Мацібора З.О.).4

за ІІІ місце Дзюбенко Яну, ученицю 8 класу Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, за роботу «Слов’янське язичництво: історія і сьогодення»( керівник Козел А.С.).

-у напрямку «З попелу забуття»:

за ІІІ місце Левандівську Єву, ученицю 9 класу Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, за роботу «Нічого не буває просто так. Нічого не буває випадково…» (керівник Трач С.А.).

-у напрямку «Із батьківської криниці»:

за ІІ місце:

Плис Евеліну, ученицю 9 класу Пряжівської ЗОШ І-ІІ ст. Новогуйвинської селищної ради Житомирського району , за роботу «Родинні традиції і свята, дитячі забави та побут українців-поліщуків» керівник Забродська Н.Е).

-у напрямку «Із батьківської криниці»: «Географія рідного краю»:

за ІІІ місце:

пошукову групу учнів 5 класу Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, за роботу «Ландшафтний дизайн старовинних і сучасних парків Житомирщини» (керівник Шпаківська В.С.).

Визнано лауреатами ІІ (обласного) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт експедиції «Моя Батьківщина-Україна» і нагороджено грамотами Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради за напрямами:

-«Із батьківської криниці»:

Литвинчук Надію, ученицю 5 класу Озерянківської ЗОШ І-ІІ ст. Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, за роботу «Мого роду оберіг» (керівник Вольська О.О.);

- «Козацькому роду нема переводу»:

Дубовик Софію, ученицю 7 класу Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ст. Новогуйвинської селищної ради, за роботу «Роль та значення жінки в козацькій державі» (керівник Галицька В.М.).

- «Географія рідного краю»:

пошукову групу учнів 5 класу Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, за роботу «Корнеліс. Історія успіху»! (керівник Ткачук О.М);

Фидру Валерію ученицю 9 класу Вертокиївської ЗОШ І-ІІІ ст. Новогуйвинської селищної ради, за роботу «Розвиток хмелярства на Житомирщині» (керівник Ткачук О.А.).