№205-ОД Про склад комісії з надання цільової матеріальної допомоги жителям селищної ради

Дата: 22.11.2021 15:22

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «22» листопада 2021 р.                                                                      № 205-ОД

Про  склад комісії з надання

цільової матеріальної  допомоги

жителям селищної  ради

На виконання Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням  5 сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області 8 скликання від 16.03.2021 року № 89, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити  склад комісії з надання цільової матеріальної допомоги жителям селищної ради:

1. Ловинюк Олександр Геннадійович – секретар селищної ради, голова комісії.

1. Руцька Лариса Андріївна – начальник відділу соціального захисту та охорони здоровя селищної ради, заступник голови комісії.
  2. Мічуріна Ольга Юріївна – заступник начальника відділу соціального захисту та охорони здоровя селищної ради, секретар комісії.

Члени комісії:

1. Подорожна Тамара Леонідівна – керуючий справами селищної ради.
  2. Мельник Олена Володимирівна – начальник управління фінансів селищної ради.
  3.  Григорєва Олена Сергіївна – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення – головний бухгалтер селищної ради.
  4. Попов Віктор Германович – депутат селищної ради.

2.Вважати такими, що втратили чинність розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 06 квітня 2021 року № 39 – ОД «Про комісію з надання цільової матеріальної допомоги жителям селищної ради» та  від 13 липня 2021 року № 93 – ОД «Про внесення змін до розпорядження селищного голови від  06 квітня 2021 року № 39-ОД «Про комісію з надання цільової матеріальної допомоги жителям селищної ради».

Секретар  ради                                                                      Олександр ЛОВИНЮК