Уточнена інформація щодо проведення конкурсів на заміщення вакантних посад 26.11.2021

Дата: 24.11.2021 14:29

Виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Руднє-Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Житомирського району Житомирської області.

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: 12462, Житомирська область, Житомирський район, Руднє-Городищенська сільська рада, урочище Шкільне.

Найменування посади: директор Руднє-Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Житомирського району Житомирської області.

Дата, місце початку конкурсного відбору: 26.11.2021р. о 10 год 00 хв. у приміщенні Новогуйвинської гімназії Житомирського району Житомирської області (актова зала).

адреса електронної пошти ____________novogosvita@gmail.com___

Виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу позашкільної освіти  «Центр позашкілля» Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області.

Найменування і місцезнаходження закладу позашкільної освіти: 12441, Житомирська область, Житомирський район, селище міського типу Новогуйвинське, вул. Дружби народів, 5.

Найменування посади:  директор Комунального закладу позашкільної освіти  «Центр позашкілля» Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області.

Дата, місце початку конкурсного відбору: 26.11.2021р. о 12 год 00 хв. у приміщенні Новогуйвинської гімназії Житомирського району Житомирської області (актова зала).