№392 Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Дата: 22.11.2021 14:27

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №392

від «18» листопада 2021 року

Про затвердження актів обстеження

зелених насаджень, що підлягають видаленню

З метою охорони та збереження зелених насаджень, утримання їх у належному санітарно-технічному стані, керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до наказу  Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105, рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №56 від 18.02.2021, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (додаються).
  2. Згідно актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню видати ордери на видалення зелених насаджень.
  3. Відновлювальну вартість зелених насаджень, що підлягають видаленню згідно п.6  постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. №1045 не проводити.
  4. Організацію видалення зелених насаджень доручити заявникам. Видалення зелених насаджень виконувати з дотриманням встановлених заходів безпеки.
  5. Видалені зелені насадження передати для внутрішніх потреб сіл Новогуйвинської селищної ради.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради.

Перший заступник

селищного голови                                                                   Олег ПАНЬКІВ