№388 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 19.08.2021 № 248 «Про зміну юридичної адреси об’єктів нерухомого майна»

Дата: 22.11.2021 14:18

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 388

від  «18» листопада  2021 року

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Новогуйвинської

селищної ради від 19.08.2021 № 248

«Про зміну юридичної адреси об’єктів

нерухомого майна»

Керуючись ст. 37, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 5 та 11 ст. 263 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 № 690, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 19.08.2021 №248 «Про зміну юридичної адреси об’єктів нерухомого майна», виклавши пункт 1 у наступній редакції:

«Змінити адресу об’єкта нерухомого майна (будівля магазину), що належить на праві власності гр. Давидовій Світлані Юріївні та розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 1822086200:01:000:1414 (біля с. Гай), з «Україна, Житомирська область, Житомирський район, с. Гай, вулиця Михайла Грушевського, 4» на «Україна, Житомирська область, Житомирський район, територія Новогуйвинської територіальної громади, за межами населених пунктів, комплекс будівель та споруд № 35».

До комплексу будівель та споруд №35 входять наступні об’єкти нерухомого майна:

Магазин - № 1.»

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 21.10.21 №335 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 19.08.2021 №248 «Про зміну юридичної адреси об’єктів нерухомого майна».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Олега Паньківа.

Перший заступник

селищного голови                                                                               Олег ПАНЬКІВ