Вітання секретаря селищної ради з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 21.11.2021 09:15

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Відзначення цього свята - це визнання державою звитяжної праці аграріїв на благо України, це хвала мозолястим рукам людей, які знають справжню ціну роботи на землі!

Ви саме ті, хто обрали для себе професію в аграрній сфері і становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя. Завдяки вашій господарській дбайливості, зна­нням і наполегливості живе село, розвивається сіль­ське господарство, яке є визначною складовою роз­витку держави, запорукою її процвітання.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам, фермерам, членам селянських господарств, організаторам агропромислового виробництва громади усім, хто пов’язує своє життя і трудову діяльність з аграрною сферою, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Хай і надалі колосяться гарними врожаями наші ниви, хай втілюються в життя плани та задуми на радість нашим рідним, на благо нашої громади. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Мирного усім неба над головою, гарних здобутків та щедрих врожаїв!

З великою шаною та повагою,

Секретар Новогуйвинської селищної ради           Олександр Ловинюк