№763 Про внесення змін до складу комісії з реорганізації Комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до КП «Озерне»

Дата: 19.11.2021 14:34

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 763

(шістнадцята сесія восьмого скликання)

від  «16»  листопада 2021 року

Про внесення змін до складу комісії з реорганізації

Комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради

шляхом приєднання до КП «Озерне»

Керуючись Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності від 16.11.2021 року, селищна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до  комісії з реорганізації Головенківського багатофункціонального комунального обслуговуючого підприємства «Контакт» (код за ЄДРПОУ 32448606) та комунального  підприємства «Сінгури» Новогуйвинської селищної ради  (код за ЄДРПОУ 38808791) шляхом їх приєднання до комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 35185011), призначену рішенням 12 сесії від 13.08.2021р. № 581, виключивши з її складу члена комісії, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Михайлова Антона Миколайовича у зв’язку зі смертю.

Секретар селищної ради                                                               Віктор ДЄНЬГА