№193-ОД Щодо призупинення робіт з прибирання пожежонебезпечних захаращень сухостійних, аварійних насаджень

Дата: 11.11.2021 17:09

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від  «11» листопада 2021 р.                                                           №193- ОД

Щодо призупинення робіт з прибирання

пожежонебезпечних захаращень сухостійних,

аварійних насаджень

З метою забезпечення контролю за виконанням робіт з прибирання  пожежонебезпечних захаращень сухостійних,  аварійних насаджень в лісових масивах,  що знаходяться на землях комунальної власності  Новогуйвинської  селищної ради за межами населених пунктів:

1.  Призупинити тимчасово на період з 12 по 16 листопада 2021 року роботи з прибирання  пожежонебезпечних захаращень сухостійних,  аварійних насаджень в лісових масивах,  що знаходяться на землях комунальної власності  Новогуйвинської  селищної ради за межами населених пунктів.

1. Провести у період з 12 по 16 листопада 2021 року перевірку дотримання законності при надані відповідних дозволів (погоджень тощо) та виконані робіт з прибирання  пожежонебезпечних захаращень сухостійних,  аварійних насаджень в лісових масивах,  що знаходяться на землях комунальної власності  Новогуйвинської  селищної ради за межами населених пунктів, та Порядку прибирання пожежонебезпечних захаращень сухостійних, аварійних насаджень в лісових масивах, що знаходяться на землях комунальної власності Новогуйвинської селищної ради за межами населених пунктів, затвердженого  рішенням виконавчого комітету селищної ради від 16.09.2021р. №303.

1. Створити тимчасову комісію для проведення вказаної у пункті 2 цього розпорядження (далі – Тимчасова комісія) перевірки у наступному складі:

Голова комісії – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради САДОВСЬКА Світлана Олександрівна.

Члени комісії:

представник Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту селищної ради – БЕСАРАБ Олексій Дмитрович;

представник відділу земельних ресурсів та екології селищної ради –АНДРІЙЧУК Ігор Миколайович;

представник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради – ТАТАРЧУК Роман Володимирович;

представник депутатської фракції у селищній раді  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - МЕДВЕДЮК Олександр  Володимирович;

представник депутатської фракції у селищній раді  Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - ГОЛІК Тетяна Ігнатівна;

представник депутатської фракції у селищній раді  «Опозиційний блок» - ЛЕВИЦЬКИЙ Ігор Миколайович;

представник депутатської фракції у селищній раді  політичної партії «Європейська солідарність» - ЗАЄЦЬ Ігор Миколайович;

представник депутатської фракції у селищній раді  політичної партії «Сила і честь» -МУДРЕНОК Надія Михайлівна;

представник депутатської фракції у селищній раді  політичної партії «Слуга народу» -КОТВИЦЬКИЙ Сергій Валерійович.

1. Тимчасова комісія до перевірки має право залучати інших спеціалістів та експертів.

У якості спеціалістів та експертів не можуть залучатися члени комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Новогуйвинської селищної ради, створеної виконавчим комітетом селищної ради.

1.  Тимчасовій комісії за результатами перевірки скласти акт перевірки з відповідними висновками, який подати секретарю селищної ради до 17 листопада 2021 року.

1. Комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Новогуйвинської селищної ради, створеної виконавчим комітетом селищної ради,  та відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради  надати Тимчасовій комісії  усі необхідні документи та пояснення з питань перевірки.

1. Комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Новогуйвинської селищної ради, створеної виконавчим комітетом селищної ради, повідомити суб’єктів господарювання, яким видані відповідні дозволи (погодження), ордери на прибирання  пожежонебезпечних захаращень сухостійних,  аварійних насаджень в лісових масивах,  що знаходяться на землях комунальної власності  Новогуйвинської  селищної ради за межами населених пунктів, про тимчасове призупинення цих робіт на період з 12 по 16 листопада 2021 року та розмістити відповідне оголошення на офіційному веб-сайті селищної ради.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                          Віктор ДЄНЬГА