№ 744 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

Дата: 09.11.2021 12:50

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 744

(шістнадцята сесія восьмого скликання)

від “02” листопада 2021року

Про надання дозволу на виготовлення

технічних документацій із землеустрою

щодо встановлення  (відновлення) меж

земельних ділянок в натурі (на місцевості)

громадянам

Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 26.10.2021р.,01.11.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам згідно додатку.
  2. Рекомендувати громадянам звернутись до суб’єктів господарювання, які є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, замовити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та подати на розгляд та затвердження до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар селищної ради                                                              Віктор ДЄНЬГА

СПИСОК

громадян, яким надаються дозволи на  розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

ПІБ (назва юридичної особи)

Орієнтовна площа земельної ділянки, га

Місце розташування земельної ділянки

Цільове призначення земельної ділянки

Цикал Галина

Василівна

в с. Ружки

вул. Центральна,8

Мельник Іван

Євгенович

в с. Іванківці вул.Кооперативна,20

Вакуленко Євгенія Аврамівна

вул. Героїв України, 5

Секретар ради                                                                                   Віктор ДЄНЬГА

Дрейс Тіна  Миколаївна,                     Будай Єгор Васильович,

Дрейс Дарія Іванівна

0,15

в с. Пряжів

пров. Партизанський, 15

Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), спільна сумісна власність.

Назарчук Микола Дмитрович

0,25

Житомирська обл., Житомирський р-н.,           в с. Волиця                         вул. Зарічна,17

Нерой Світлана