Вітання секретаря селищної ради з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:44

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.

Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви ніколи не втомлюєтесь і працюєте на благо свого народу, нашої громади.

Щиро вдячний працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ваша творчість  виховує у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

В цей святковий день бажаю вам  міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного затишку та благополуччя, великих творчих успіхів та мистецьких злетів, творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. Зі святом!

З повагою,

секретар селищної ради                                           Віктор ДЄНЬГА