Озерненська гімназія вшанувала пам’ять загиблих в Другій світовій війні

Дата: 29.10.2021 11:19

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від нацистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 77-ї річниці визволення України від нацистських загарбників в Озерненській гімназії проведено ряд заходів:

- відкрите засідання гуртка «Юні волонтери». Гуртківці ділились своїми дослідженнями, демонстрували власні презентації;

-лідери учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора зустрілись з дитиною війни Вілешиним Марком Григоровичем, який розповів учням про вплив Другої Світової війни на його родину.;

Напередодні 27.10.21р. під керівництвом учителів фізичної культури учні змагались у спритності та стрільбі;

28.10.21р. директор гімназії разом з лідерами учнівського самоврядування в знак пам’яті поклали квіти до меморіалу «Захисникам України» та до пам’ятної дошки В.Гнатюка.