№ 339 Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1994-2003 року народження у жовтні-грудні 2021 року

Дата: 23.10.2021 12:32

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 339

від  «21» жовтня  2021 р.

Про заходи щодо забезпечення

призову на строкову військову службу

громадян України 1994-2003 року

народження у жовтні-грудні 2021 року

Відповідно до статей 15,16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 01.03.2021 №133 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України» виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

ВИРІШИВ:

1.Розпорядження голови Житомирської районної адміністрації від 10.09.2021 №18-6/2354 про забезпечення заходів щодо призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року – прийняти до відома.

2.Завідувачу військово-облікового бюро Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області Попову В.Г. та інспектору військово-облікового бюро Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області Шелест Р.В. взяти на контроль оповіщення юнаків 1994-2003 р.н.

3.Старостам селищної ради на території обслуговування, забезпечити ведення військового обліку та мобілізаційної роботи, оповіщення призовників та їх прибуття на призовні дільниці Житомирського районного ТЦК та соціальної підтримки, здійснювати постійний контроль за місцем перебування на військовому обліку призовників для проходження призовної комісії.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на завідувача військово-облікового бюро Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту селищної ради Попова В.Г.

Перший заступник

селищного голови                                                                Олег ПАНЬКІВ