Про встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «Озерне»

Дата: 21.10.2021 10:45

УКРАЇНА

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА                                    ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №___

від «___» ___________ 2021р.

Про встановлення  скоригованих тарифів на

послуги централізованого водопостачання

та централізованого водовідведення

для  КП «Озерне»

Заслухавши економіста КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Мальцеву Л.М. та розглянувши лист КП «Озерне» від 20.09.2021№422, враховуючи постанову КМУ від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами, відповідно до п.п.2 п. «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради:

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф:

1.1 для споживачів І-ої групи (населення):

- на централізоване водопостачання -18,52 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 23,08 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

1.2 для споживачів  ІІ-ої групи (бюджет та інші споживачі):

- на централізоване водопостачання – 19,42 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 22,78 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 20.05.2021р №157.

3. Це рішення  набирає чинності з дати його оприлюднення на офіційному веб-вайті Новогуйвинської селищної ради.

4. Комунальному підприємству «Озерне» Новогуйвинської селищної ради повідомити споживачів усіх груп про встановлений тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення із посиланням на Це рішення виконавчого комітету у строк, що не перевищує 15 днів, з дати введення тарифу в дію.

5. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б. та начальника КП «Озерне» Фофанова В.М.

Перший заступник

селищного голови                                                                   Олег ПАНЬКІВ