14 жовтня 2021 року відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня селища Озерне та села Іванківці Новогуйвинської селищної ради

Дата: 18.10.2021 14:54

Фото без опису  Фото без опису

У день  відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці та державних свят Українського козацтва, Дня захисників та захисниць України Новогуйвинська громада відзначала Дні селища Озерне та села Іванківці.

Учасники зібрання вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до пам'ятних знаків.

Фото без опису Фото без опису

Зі святами жителів громади вітали: староста селища Озерне Олександр Вівденко, заступник Новогуйвинського селищного голови, депутат Житомирської обласної ради Тетяна Парфентієва, заступник Новогуйвинського селищного голови Василь Стах, директор Озерненської гімназії Анатолій Власюк, підполковник Збройних Сил України Максим Поліщук, майор Віталій Гридько та майор Юрій Барановський.

Впродовж 4 годин колективи та солісти комунального закладу "Центр культури та творчості" Новогуйвинської селищної ради, а саме: народний вокальний ансамбль "Джерела" та його соліст Ярослав Яворський, зразкові хореографічні колективи "Посмішка" та "Юність" дарували свої виступи, які чергувалися з нагородженням захисників і захисниць смт Озерне, також подарунок отримала  подружня пара смт Озерне, яка перебуває у шлюбі більше 50-ти років.

Концертні номери різного жанру дарували запрошені гості, зокрема художні колективи сусідньої Станишівської громади. Чудовими були виступи художніх колективів 52-го гарнізонного Будинку офіцерів смт Озерне.

Родзинкою свята стали справжні "Козацькі забави", а також дитячі спортивні змагання і нагородження юних спортсменів.

Виїзна торгівля, фотозона, розважальна зона для дітей та смачний куліш робили атмосферу незабутньою. Свято вдалося на славу!

Фото без опису  Фото без опису

В селі Іванківці розпочався святковий концерт о 15.00 годині. Перед глядачами виступили з привітаннями: заступник Новогуйвинського селищного голови Василь Стах, депутати Новогуйвинської селищної ради Олександр Мельник, Надія Мудренок, староста с. Пряжів Юрій Давидовський, депутат районної ради Юлія Мущицька, головна організаторка та господиня заходу Валентина Гурківська.

Фото без опису  Фото без опису

Свій талант та позитивний настрій дарували: народний вокальний ансамбль "Вербиченька", вокальні ансамблі "Калинонька" БК с. Озерянка та "Терен" Центру культури та творчості, народний вокальний ансамбль "Веселі панянки" БК с. Кодня, солісти-вокалісти Галина Бондар, Любов Заволока, Олександр Бондар та Ярослав Яворський, учні  ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Вертокиївка а також на свято завітав вокально-інструментальний гурт "Z-Zone" БК смт. Новогуйвинське.

Було відзначено подарунками воїнів-учасників АТО/ООС, подружню пару, що прожила у шлюбі 50 років, та найменших жителів села Іванківці.

Директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради, депутат селищної ради Олександр Мельник вручив продуктові набори громадянам похилого віку  та підопічним, що перебувають під опікою територіального центру.

Протягом вечора кожен бажаючий міг скуштувати смачної гарячої юшки, каші та запашних шашликів, що люб'язно організували спонсори.

Дякуємо всім,  хто був разом з нами в цей день.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису      Фото без опису