9 жовтня 2021 року відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня села Пряжів та Городище Новогуйвинської селищної ради.

Дата: 11.10.2021 14:18

Культурне життя Новогуйвинської громади  в осінні теплі дні переповнене різноманітними тематичними заходами.

09 жовтня  2021 р. в населених пунктах  Пряжів та Городище відбулися святкування з нагоди Днів  цих сіл.

Святкування у селі Пряжів відбулося вперше. Активну участь у підготовці до свята взяли: староста  Юрій Давидовський, депутати Новогуйвинської селищної ради Сергій Чепюк, Сергій Янович, Олексій Захарчук, депутати Житомирської районної   ради Юлія Мущицька, Юлія Петренко, Володимир Дяченко, Павло Цимбалюк, Олександр Павлюк, а також за підтримки приватних підприємців Світлани Крутій та Сергія Вороб’я.

Протягом дня   дітки мали змогу безкоштовно відвідати містечко для розваг, працювала виїзна  торгівля,  а також свої творчі роботи на виставці майстрів народної творчості представили учні Пряжівської ЗОШ І-ІІ ступенів та жителі села Пряжів.

На урочисте відкриття свята завітало багато гостей. З привітальними словами виступили: секретар Новогуйвинської селищної ради Віктор Дєньга, депутат обласної ради та заступник селищного голови Тетяна Парфентієва, староста Юрій Давидовський.

Були нагороджені й відзначені цінними подарунками:  найстарші та наймолодший жителі села; подружня пара, що прожила у шлюбі понад 50 років; воїн-афганець та активні жителі.

Всі учасники заходу мали змогу скуштувати смачної  юшки, куліша, зігрітись гарячим чаєм.  А далі був святковий концерт за участі  народного вокального ансамблю "Джерела", народного вокального ансамблю  "Любавушка", вокально-інструментального гурту "Z-Zone".

В селі Городище також  відбулося веселе святкування. З привітальними словами до жителів села звернулися заступник селищного голови Василь Стах,  депутат Новогуйвинської селищної ради Олександр Мельник  та староста  Валентина Гурківська. В ході урочистостей було нагороджено найстаршого жителя села Городище, подружню пару, що відсвяткувала золоте весілля, Матір-героїню.

Після урочистостей відбувся святковий концерт за участі народного фольклорного колективу "Криниченька", народного  вокального ансамблю "Вербиченька". Вдячні глядачі щедро дякували своїми оплесками  народним талантам, що дарували свою творчість для кожного присутнього.