Вітання секретаря селищної ради з Днем юриста!

Дата: 08.10.2021 08:50

Шановні юристи!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем юриста, яке щорічно відзначається відповідно до Указу Президента України – 8 жовтня.

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від вас, шановні правники, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, територіальної громади, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону.

Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, ви присвятили своє життя служінню його величності Закону, високим принципам права.

Бажаю вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою громадян, а Божа ласка, міцне здоров’я, мир та злагода в суспільстві надихають на нові звершення та добрі справи!

Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а у ваших родинах завжди панує добробут, щастя, вдача та гармонія!

З повагою,

Секретар Новогуйвинської селищної ради        Віктор ДЄНЬГА