Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті депутата Новогуйвинської селищної ради 8 скликання Антона Миколайовича Михайлова

Дата: 05.10.2021 16:30
Кількість переглядів: 1901

В це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. Сьогодні 05 жовтня 2021 року, на 46 році життя зупинилося серце Антона Миколайовича Михайлова, депутата Новогуйвинської селищної ради 8 скликання, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

Антон Миколайович, був не тільки прекрасною та щирою людиною він зробив вагомий внесок в розбудову Житомирського району. Працював менеджером, начальником виробництва, заступником директора, комерційним директором ТОВ «Фірма «Листопад», комерційним директором ТОВ «ВТОРМЕТ-ЖИТОМИР», у м. Житомирі, заступником голови Житомирської районної ради, з 8 квітня 2015 року по 9 березня 2016 року очолював Житомирську райдержадміністрацію, з березня 2016 року працював директором Державного архіву Житомирської області.

Пішов з життя прекрасної душі, відкритого і доброго серця чоловік. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї,  а й інших людей, які знали Антона Миколайовича.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Поділяємо ваші біль та горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Антона Миколайовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих.

Вічна та світла пам’ять нашому колезі, щирій та добрій людині!

Зі скорботою,

колектив та депутатський корпус Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області