Тиждень протидії булінгу у закладі освіти Новогуйвинської селищної ради.

Дата: 04.10.2021 17:12

З 27.09.2021 по 01.09.2021 в ЦРД «Сонячний теремок» проходив тиждень протидії булінгу. Протягом якого з дітьми проводились цікаві, повчальні форми роботи щодо виховання доброзичливості один до одного.

Всі учасники освітнього процесу отримали багато корисної інформації, щодо таких аспектів: запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу тощо.

А саме така робота була проведена:

• Створення нормативно-правової бази щодо забезпечення запобігання та протидії булінгу.
  • Створення папки «Булінг» в кабінеті практичного психолога та соціального педагога з профілактичною роботою,консультаціями та дидактичними іграми.
  • Спостереження за психологічним мікрокліматом у дитячому колективі.
  • Проведення ігор та вправ з дітьми старшого дошкільного віку: «Коло довіри», «Подаруй радість другу», «Якщо тебе ображають», «Дерево дружби», «З ким дружити, а кого остерігатись».
  • Проведення ранкових зустрічей з метою формування навичок дружніх взаємовідносин.
  • Перегляд мультфільмів відповідної спрямованості.
  • Розробка плакатів вихователями старших груп «Зупинимо булінг разом», «Ми за дитинство без насилля».
  • Проведення консультацій з питань взаємовідносин батьків з дітьки.
  • Круглий стіл для вихователів  та  асистентів вихователя інклюзивних груп «Протидія булінгу дітей з особливими освітніми потребами».
  • Оформлення папок-пересувок, просвіта батьків у мережі Viber, оприлюднення інформації на сайті закладу.