Дата: 04.10.2021 14:51

Тепер отримати роз’яснення про наявність чи відсутність конфлікту інтересів при спільній роботі близьких осіб можна по телефону.

Ви директорка школи, а ваш чоловік у цій же школі працює вчителем? У вас виникло питання чи не порушує ця ситуація обмеження спільної роботи близьких осіб, проте ви не знаєте куди з ним звернутися? Телефонуйте до Контакт-центру Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Контакт-центр НАЗК розпочинає консультувати посадовців щодо обмежень спільної роботи близьких осіб, а також наявності чи відсутності конфлікту інтересів, пов’язаних зі спільною роботою близьких осіб, та інших осіб, яких між собою пов’язують позаслужбові стосунки.

Тепер якщо у вас виникли сумніви щодо конфлікту інтересів через спільну роботу з близькими особами, ви можете оперативно проконсультуватись із фахівцями НАЗК. Раніше отримати таку інформацію можливо було лише надіславши письмовий запит для отримання роз’яснення.

Як отримати консультацію:

зателефонувати за номером +38(044) 200–06–94;

прослухати автовідповідач та натиснути на телефоні “3”;

зачекати з’єднання з оператором.

Контакт-центр працює з понеділка по п’ятницю, з 09:00 по 18:00.

Нагадуємо, що Контакт-центр також консультує з інших питань, що пов’язані з юрисдикцією НАЗК. Наприклад, щодо фінансування та звітності політичних партій, питань, що стосуються викривачів та антикорупційного навчання.

Докладніше про те як отримати консультацію від фахівців НАЗК: https://bit.ly/3DWg4Lm.

За інформацією Національного

агентства з питань запобігання корупції