Вітання секретаря Новогуйвинської селищної ради з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Дата: 30.09.2021 11:39

Шановні працівники бібліотечних установ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні 30 вересня, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і незнайомого.

Саме ви, шановні бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення.

Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології.

У цей день професійного свята бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг. Творчої вам наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою,

Секретар селищної ради                  Віктор ДЄНЬГА