25 вересня відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 90- ї річниці Дня селища Гуйва Новогуйвинської селищної ради.

Дата: 27.09.2021 12:14

День селища – це свято всіх, хто тут народився і виріс, проживає, хто приїхав колись, щоб залишитись назавжди. З вітальним словом до жителів та гостей свята звернувся заступник селищного голови Василь Стах, який щиро привітав усіх присутніх та вручив цінні подарунки сімейній парі, яка найдовше прожила в шлюбі – Струмило Віктору Олександровичу та Ніні Михайлівні, наймолодшому та найстаршому жителям селища, а також відзначили найактивнішу спортсменку – Пузікову Катерину Олександрівну та громадського діяча – Желєзнікову Наталію Ростиславівну.

Староста селища Гончаренко Зоя Григорівна вручила подяки та подарунки людям, які забезпечують життєдіяльність та благоустрій селища, спонсорам свята. Особлива подяка командиру військової частини А- 3308 Новікову Олексію Олександровичу, за активну участь та допомогу в підготовці та проведенні заходу.

Для жителів селища та гостей свята працівники та аматори комунального закладу «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради подарували святковий концерт, за участі народного вокального ансамблю «Джерела» та молодіжного гурту «ZZONE». Також була організована дитяча розважальна програма: аніматори та безкоштовні атракціони, аквагрим, солодка вата, конкурс малюнків.

Після урочистої святкової частини всі бажаючі скуштували смачної юшки, яку для присутніх приготувала староста селища.

Нехай і надалі селище Гуйва процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку!