Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

Дата: 21.09.2021 16:49

У ході підготовки до 14 сесії Новогуйвинської селищної ради 21 вересня 2021 року відбулося  засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології під головуванням депутата селищної ради, голови постійної комісії Ловинюка О.Г.

У роботі комісій взяли участь: секретар селищної ради Дєньга В.А., перший заступник селищного голови Паньків О.Б., заступник селищного голови Садовська С.О., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л., старости, працівники селищної  ради.

Членами постійної комісії  розглянуто 25 питань, а саме:

-Про звіти старост селищної ради Аврамчука О.О., Білеуша М.І., Вівденка О.О., Гончаренко З.Г., Гурківської В.Б., Давидовського Ю.Ф., Лихотворик Н.Т., Люльки В.П., Рисіча О.М. та Шикери О.І.;

-Про надання дозволу на розробку детального плану території  гр. Ткаченко І.О.;

-Про затвердження детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель та споруд по розливу води по вул. Житомирській в с. Сінгури;

-Про результати аудиту використання земель Новогуйвинської селищної ради;

-Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність;

-Про передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів;

-Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність;

-Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

З проектами рішень, що заплановано внести на розгляд сесії селищної ради,  можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, що пленарне засідання 14 сесії Новогуйвинської селищної ради відбудеться 23 вересня 2021 року о 10-00 год.