№ 317 Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна гр. Вознюка Л. Т. та гр. Вознюка О. М.

Дата: 20.09.2021 12:26

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 317

від “16” вересня  2021року

Про присвоєння адрес

обєктам нерухомого майна

гр. Вознюка Л. Т. та гр. Вознюка О. М.

Розглянувши заяви гр. Вознюка Леоніда Терентійовича та гр. Вознюка Олександра Миколайовича щодо присвоєння адрес земельним ділянкам, враховуючи «Порядок присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна на території Новогуйвинської селищної ради», затверджений рішенням Новогуйвинської селищної ради №386 від 30.05.2017 року, Постанову Кабінету Міністрів України №690 від 07.07.2021 року та керуючись пп. 8 п. «а» ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти адреси земельним ділянкам, які сформовані в результаті поділу земельної ділянки, загальною площею 0,2500 га, кадастровий номер 1822086500:03:002:0973, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що перебувала у спільній частковій власності гр. Вознюка Леоніда Терентійовича та гр. Вознюка Олександра Миколайовича, а саме: земельній ділянці з кадастровим номером 1822086500:03:002:1013, площею 0,1250 га – Житомирська область, Житомирський район, с. Сінгури, вул. Єршова, 6, земельній ділянці з кадастровим номером 1822086500:03:002:1012, площею 0,1250 га – Житомирська область, Житомирський район, с. Сінгури, вул. Єршова, 6а.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу земельних ресурсів та екології Новогуйвинської селищної ради (Ловинюка О. Г.)

Перший заступник                                                                      Олег ПАНЬКІВ

селищного голови