Чистота нашої землі – у наших руках!

Дата: 18.09.2021 09:00

17 вересня 2021 року працівники Новогуйвинської селищної ради разом з працівниками Житомирської районної державної адміністрації долучилися до проведення щорічної міжнародної екологічної акції «Всесвітній день прибирання» та провели заходи з прибирання зелених зон та благоустрою території селищної ради .

Головна мета акції - підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Найбільша шкода навколишньому природному середовищу здійснюється громадянами через низький рівень екологічної свідомості та культури поведінки на природі, їх байдужості до майбутнього нашої громади.

Отож, нехай сьогоднішній день стане нагадуванням кожному про необхідність зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Витратити годину часу на вихідних, щоб впорядкувати територію біля будинку разом із сусідами, зменшити використання пластику, не смітити на вулиці – зовсім не важко, проте яку користь це принесе для навколишнього середовища!

Долучитися до міжнародної екологічної акції досить просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Слідкуймо за своїм споживанням та діями аби зробити нашу домівку (світ природи) кращою.

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису