Вітання секретаря Новогуйвинської селищної ради з Днем рятівника!

Дата: 17.09.2021 10:36

Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони!

Прийміть вітання з професійним святом — Днем рятівника.

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Із нагоди професійного свята бажаю усім рятівникам, усім тим, хто протягом багатьох років із честю виконують покладені на них завдання, життєвої енергії та міцного здоров’я, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Нехай родинне тепло стане міцною опорою справжніх героїв, достатку, взаєморозуміння, добра вам і вашим родинам. Витримки та подальших успіхів в ім’я миру, спокою та безпеки наших громадян. І якомога менше тривожних виїздів!

З повагою,

Секретар селищної ради         Віктор ДЄНЬГА