Олімпійський тиждень в Озерянківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

Дата: 13.09.2021 15:34

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі, щороку традиційно проводять Олімпійський тиждень.

Не виключенням стала і Озерянківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. Олімпійський тиждень тривав з 06 вересня по 10 вересня. До проведення заходів долучились не лише вчителі фізкультури, а й усі вчителі школи.

Відкрили тиждень олімпійською руханкою, яка символізувала початок спортивних змагань між класами.

Класоводом Мовчан Аллою Іванівною, проведено олімпійський урок з учнями 1-2 класів.

Класоводами Зімірович Катериною Валеріївною та Дорош Світланою Сергіївною, проведено змагання серед учнів 3-4 класів та змонтовано відео презентацію змагань.

Вчителями фізичного виховання Муравським Русланом Степановичем та Небеською Іриною Валеріївною, проведено онлайн показ фільму про олімпійські ігри. Організовано естафети та фізкультурні конкурси серед учнів 5-9 класів.

Педагогом – організатором Хлань Інгою Іванівною, проведено квест «У пошуках олімпійського вогню».

В кінці тижня відбувся Всеукраїнський олімпійський урок для учнів усієї школи. Підсумували набуті знання, закріпили все на практиці, активно змагались та веселились.

Усі учні задоволені активними вправами, змаганнями, конкурсами.

В здоровому тілі, здоровий дух.