Піклування про своїх підопічних працівниками Центру надання соціальних послуг Новогуйвинської селищної ради

Дата: 13.09.2021 13:56

Зігріти людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію, надати, по можливості, соціально-побутову допомогу – ось одне з головних завдань соціальних робітників Центру надання соціальних послуг Новогуйвинської селищної ради.

Турботливе ставлення соціальних робітників до своїх підопічних це копітка робота багатьох років. Керівництвом Центру постійно проводиться контроль за якістю надання соціальних послуг догляду вдома громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Сьогодні завідувачем відділення соціальної допомоги вдома та фахівцем із соціальної роботи проведено перевірку якості надання соціальних послуг соціальним робітником с.Сінгури Бабич Н.М.

У результаті перевірки було встановлено, що соціальні послуги соціальним робітником надаються якісно, вчасно, згідно укладених договорів про соціальне обслуговування. Громадяни похилого віку задоволені роботою соціального робітника.

Нарікань та скарг, з боку обслуговуючих громадян, на якість обслуговування не було.