Вітання секретаря селищної ради з Днем Танкістів!

Дата: 10.09.2021 08:58

Шановні воїни-танкісти, працівники  танкобудівної галузі

та ветерани танкових військ України!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Танкістів!

Це свято є вдячністю українського народу всім, хто у складі підрозділів танкових військ, екіпажів броньованих машин у різні часи карбував героїчну славу та звитягу воїнів-танкістів.

Танкові війська - особлива гордість Збройних Сил України, символ нашої незламної могутності та бойового потенціалу. Танкіст - не тільки професія, - це героїчне покликання справжніх чоловіків із залізним характером. Ви завжди напоготові дати відсіч ворогу та захистити країну!

Повага і шана героям-танкістам, які саме в ці дні зустрічають професійне свято на бойових позиціях, щодня ризикуючи життям в районі проведення операції Об’єднаних сил. Щиро дякую кожному з вас за сумлінну працю, мужність та героїзм! Вірю, що ви й надалі будете успішно захищати рідну землю!

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв - танкістів, які віддали своє життя в боротьбі за мир та свободу України. Вічна їм слава!

Окремо вітаю працівників галузі танкобудування України. Завдяки кропіткій праці інженерів — конструкторів наша країна була, є і залишається одним із лідерів танкобудування серед провідних країн світу.

Дякую військовослужбовцям та ветеранам танкових військ за сумлінну службу і вірність Україні! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного достатку та нових звершень на шляху зміцнення обороноздатності нашої країни. Успіхів вам і наснаги, тепла вашим оселям, любові рідних, підтримки друзів, витримки у напружених буднях, добра та щасливої долі.

Нехай Господь буде завжди з вами і з вашими близькими!

Слава Україні!   Слава танкістам!

З повагою,

секретар селищної ради                  Віктор Дєньга