Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з приводу визначення дати святкування Дня села Пряжів.

Дата: 07.09.2021 12:33

Організатор громадського обговорення: відділ культури, розвитку туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради, староста с. Пряжів.

Суб’єкт подання пропозиції, з приводу якої проводяться громадські обговорення: староста с. Пряжів, Давидовський Юрій Францович.

Строк, місце, час проведення громадського обговорення: 09 вересня 2021 року о 16.00 год в приміщенні клубу с. Пряжів.

Вхід вільний.

Поштова адреса (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):Відділ культури, розвитку туризму, молоді та спорту (вул. Шкільна,1 с. Сінгури, Житомирський район, Житомирська область, електронна пошта:vidilkyltyrunotg@gmail.com) та староста с. Пряжів Давидовський Юрій Францович (вул. Шкільна,1 с. Сінгури, Житомирський район, Житомирська область, електронна пошта:pragiv-volytsa@ukr.net)

Прізвище та ім’я особи, визначеною відповідальною за проведення громадського обговорення: староста с. Пряжів, Давидовський Юрій Францович.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: результати проведення громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради