№ 638 Про створення тимчасової робочої комісії

Дата: 03.09.2021 16:02

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №638

(тринадцята сесія восьмого скликання)

від «02» вересня 2021 року

Про створення тимчасової робочої комісії

Розглянувши та обговоривши пропозицію депутатської фракції Політичної партії «Європейська солідарність» у Новогуйвинській селищній раді,  керуючись пунктом 2 частини першої статті 26, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 146 та 147 Регламенту роботи Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, з метою забезпечення контролю за організаційною та господарсько-фінансовою діяльністю комунальних підприємств, установ та закладів селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити тимчасову робочу комісію для розробки проектів Положень про наглядові (спостережні) ради комунальних підприємств, установ та закладів комунальної власності Новогуйвинської селищної ради (далі – Тимчасова робоча комісія) у кількості 7 осіб та у наступному персональному складі:

1) Глінчевський Віталій Олександрович – депутат селищної ради, представник депутатської фракції у селищній раді політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ";

2) Лихотворик Анатолій Петрович – депутат селищної ради,   представник депутатської фракції у селищній раді Житомирської обласної організації «Всеукраїнське об'єднання «Свобода»;

3) Попов Віктор Германович - депутат селищної ради,   представник депутатської фракції у селищній раді «Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»;

4) Чепюк Сергій Миколайович - депутат селищної ради,   представник депутатської фракції у селищній раді від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

5) Приведьон Віталій Миколайович - депутат селищної ради,   представник депутатської фракції у селищній раді «Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»;

6) Янович  Сергій Аркадійович - депутат селищної ради,   представник депутатської фракції у селищній раді «Політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»;

7) Медведюк Олександр Володимирович - депутат селищної ради,   представник депутатської фракції у селищній раді політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»».

8) Ловинюк Олександр Геннадійович- депутат Новогуйвинської селищної ради, представник ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПРОПОЗИЦІЯ".

1. Уповноважити  Тимчасову робочу комісію обрати на своєму засідання голову (співголів) Тимчасової робочої комісії.
  2. Встановити, що Тимчасова робоча комісія діє до наступного чергового пленарного засідання селищної ради.
  3. Визначити, що завданням Тимчасової робочої комісії є розроблення проектів Положень про наглядові (спостережні) ради  усіх комунальних підприємств, установ та закладів комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  4. Для виконання завдань Тимчасова робоча комісія: в обов’язковому порядку залучає представників Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту селищної ради, Управління фінансів селищної ради, відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради, відділу економічного розвитку, проектної та інвестиційної діяльності селищної ради та представників усіх комунальних підприємств, установ та закладів селищної ради; має право залучати представників інших структурних підрозділів селищної ради, спеціалістів та експертів.
  5. Керівникам структурних підрозділів селищної ради, що вказані у п.5 цього рішення, та керівникам  усіх підприємств, установ та закладів селищної ради делегувати своїх представників для участі у роботі Тимчасової робочої комісії.
  6. Тимчасовій робочій комісії подати на наступну чергову сесію підготовлені проекти розроблених Положень та відповідних рішень для їх розгляду на засіданнях постійних комісій та пленарному засіданні селищної ради.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності та секретаря селищної ради Віктора ДЄНЬГУ.

Секретар селищної ради                                                             Віктор ДЄНЬГА