№ 602 Про внесення змін до Програми про відшкодування стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 р.р.

Дата: 03.09.2021 15:06

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №602

(тринадцята сесія восьмого скликання)

від «02» вересня 2021 р.

Про внесення змін до Програми

про відшкодування стоматологічної

допомоги пільговим категоріям громадян

Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 р.р.

З метою оптимізації та підвищення ефективності стоматологічного обслуговування пільгового населення Новогуйвинської селищної ради, розширення його доступності та якості, керуючись п.22 ч.1  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради  з  гуманітарних питань, охорони здоров´я та соціального захисту населення від 02.09.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до Програми про  відшкодування стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025р.р., затвердженої рішенням восьмої сесії селищної  ради восьмого скликання від 29 квітня 2021 року № 192, а саме:

1) В абзаці 2 розділу 5 «Заходи щодо забезпечення виконання Програми та результативні показники» виключити вираз наступного змісту: «…(за винятком протезування із дорогоцінних металів та прирівняних до них по вартості технологій).»

2) Виключити абзац 4 розділу 5.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення та відділ соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради.

Секретар селищної ради                                                                   Віктор ДЄНЬГА