Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 21.09.2017 № 98 «Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна»

Дата: 03.09.2021 12:00

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА                   ПРОЕКТ

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

від  «____» _________ 20__ р.

Про внесення змін у рішення

виконавчого комітету Новогуйвинської

селищної ради від 21.09.2017 № 98

«Про  присвоєння адреси об’єктам

нерухомого майна»

Керуючись ч.2 ст.2, ст.11, п.11 ст.37, ч.6 ст.59, ч.1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.263 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженим Постановою КМУ від 07.07.2021 р. № 690, розглянувши заяву начальника КЕВ м. Житомир підполковника С. Суса, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 21.09.2017 № 98 «Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна», виклавши п. 2 рішення у наступній редакції:

«2. Присвоїти майновому комплексу будівель і споруд військової частини А1435, що перебуває на балансі КЕВ м. Житомир та складається з:

2.1.КТП (Інв.№185).

2.2.Склад (Інв.№312).

2.3.Сховище (Інв.№368).

2.4.ПТОР (Інв.№371).

2.5.Сховище (Інв.№372).

2.6.Учбовий корпус (Інв.№373).

2.7.Склад (Інв.№377).

2.8. Штаб (Інв. №7).

2.9. Сховище (Інв.№425).

2.10. ТП (Інв.№447).

наступну адресу: Житомирська область, Житомирський район, смт. Озерне, вул. Авіаційна, 65.»

2. Це рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Михайлова А.М.

Перший заступник

селищного голови                                                                               Олег ПАНЬКІВ