Фахівцями відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради пройдено Регіональний онлайн семінар-тренінг.

Дата: 03.09.2021 08:51

02 вересня 2021року  о 9.30 год.  розпочався  Регіональний онлайн семінар-тренінг ІІІ етапу навчальних заходів «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО АДМІНІСТРУВАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НА РІВНІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

Структура семінару:

1.Нормативно-правове забезпечення організації надання адміністративних послуг соціального характеру.

2. Питання організації надання соціальних допомог, пільг, субсидій .

3. Нормативно-правове забезпечення організації надання соціальних допомог, пільг, субсидій.

Перед початком семінару фахівцями  ЦНАПу і відділу соціального захисту та охорони здоров’я Новогуйвинської селищної ради були опрацьовані відео-уроки щодо теми навчання, отримана важлива, корисна, актуальна, практична  інформація для роботи з програмним комплексом «Соціальна громада».

Фахівцями Новогуйвинської територіальної громади у сфері надання послуг соціального характеру тестування пройдено успішно, на вищому рівні, незважаючи на короткий термін роботи у програмному комплексі «Соціальна громада» з 01.03.2021 року.