Відбулося засідання позачергової 13 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради

Дата: 02.09.2021 16:35

Фото без опису  Фото без опису

02 вересня 2021 року  відбулося позачергове засідання 13 сесії  8 скликання  Новогуйвинської селищної ради під керівництвом секретаря селищної ради Віктора Дєньги.  Згідно з затвердженим  порядком денним  на позачерговому засіданні було розглянуто 43 питання.

В результаті роботи сесії депутатський корпус затвердив фінансові плани КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради на 2022 роки.

Також депутатами розглядалися питання  щодо внесення змін до Регламенту Новогуйвинської селищної ради, до відомостей про юридичні особи у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань щодо дитячих садочків, до структури Комунального закладу «Публічна бібліотека», до Програми про відшкодування стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян на 2021-2025 роки, до Положення про постійні комісії Новогуйвинської селищної ради, до рішення 10 сесії  8 скликання Новогуйвинської селищної ради № 441 «Про передачу в погодинну оренду нежитлових приміщень» та зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік.

Окрім того,  депутатами підтримано земельні питання, які стосуються  затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам,  які проживають на території Новогуйвинської селищної ради, затверджено ряд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам, детальних планів територій та надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.

За пропозиціями депутатів селищної ради створено тимчасову робочу комісію з підготовки положень про утворення (формування) наглядових та спостережних рад у комунальних  підприємствах та установах селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису