Свято Першого дзвоника в Озерненській гімназії

Дата: 01.09.2021 13:42

Сьогодні – Першовересень, День знань! Початок ще одного навчального року в освітніх закладах України і в Озерненській гімназії.

Озерненську гімназію Жимтомирського району Житомирську область минулий 2020-2021 навчальний рік успішно закінчили 595 учнів,  43% мають знання високого та достатнього рівнів. Похвальними грамотами нагороджені 25 учнів. Базову загальну середню освіту здобули 54 учні. Свідоцтво з відзнакою отримали  троє з них.

Повну загальну середню освіту здобули 25 випускників нашої гімназії. Двоє нагороджені Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».

Похвальними грамотами за особливі успіхи у вивченні окремих предметів нагороджено 9 учнів.

39% наших вчорашніх випускників стали студентами вишів (бюджетна форма навчання).

А ось сьогодні у Озерненську гімназійну родину прийшли найменші – наші першокласники.  59 маленьких, допитливих, таких різних –  дівчаток і хлопчиків.

З вітальним словом до присутніх звернулись директор гімназії Власюк А.П. і  гості свята: Стах В.М., заступник селищного голови, Жданов А.О., тво заступника командира 39 бригади тактичної авіації, Отець Дмитрій.