Відбулося засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності

Дата: 31.08.2021 14:39

Фото без опису  Фото без опису

У ході підготовки до 13 (позачергової) сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання, 31 серпня 2021 року  відбулося засідання постійної  комісій з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності під головуванням депутата селищної ради Анатолій Лихотворик.

У роботі комісії взяли участь Дєньга В.А. – секретар селищної ради, , Садовська С.О. – заступник селищного голови, Стах В.М. - заступник селищного голови, Подорожна Т.Л. – керуючий справами селищної ради, та працівники апарату.

Членами постійної комісії погоджено та рекомендовано сесії селищної ради прийняти внесення змін до Регламенту Новогуйвинської селищної ради,  зміни до Положення про постійні комісії  та внесення змін до  відомостей про юридичні особи у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та рекомендовано скасувати рішення 8 сесії від 29 квітня 2021 року № 294 «Про внесення змін до структури комунального закладу «Публічна бібліотека» Новогуйвинської селищної ради».

З проектами рішень селищної ради можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, що пленарне засідання 13 сесії Новогуйвинської селищної ради відбудеться 02 вересня 2021 року о 10-00 год.

Фото без опису  Фото без опису