Відбулись святкові урочистості з нагоди Дня села Глибочок

Дата: 30.08.2021 14:22

Фото без опису  Фото без опису

28 серпня 2021 року згуртовано та весело жителі села Глибочок відзначили День села.

Щирі слова привітань з Днем села лунали цього дня від секретаря Новогуйвинської селищної ради Віктора Дєньги, старости села та підприємців.

Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми, де подарували свої виступи народний вокальний ансамбль «Джерела», місцеві вокалісти та танцювальні колективи.

Під час свята багатьох жителів села було нагороджено скромними подарунками в різних номінаціях: найстарші жителі села,  багатодітні сім’ї,  наймолодший житель, першокласники, сім’ї, які прожили в парі – 50 та 55 років, а також ювілярів - іменинників.

На святі були представлені виставки робіт майстрів народного декоративно-прикладного мистецтва.

На думку гостей, сільське свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці с. Глибочок вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Це ще раз стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.

Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію, а збереження славних традицій, звичаїв та свят рідного села, примножувати його здобутки на радість дітям - святий обов’язок кожного.

Фото без опису  Фото без опису