Відбулася планова апаратна нарада

Дата: 31.08.2021 12:18

У вівторок 31 серпня 2021 року у селищній раді відбулася планова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів селищної ради під головуванням секретаря селищної ради Віктора Дєньги, на якій обговорено проблемні питання, внесено зауваження та пропозиції щодо окремих ділянок роботи,   дотримання термінів розгляду документів, звернень та запитів, заслухано заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.Парфентієву, В. Стаха та С.Садовську, керуючого справами селищної ради Т.Подорожну та керівників структурних підрозділів селищної ради С.Дмитренко, А.Михайлова, О.Мельник щодо основних напрямків роботи. По завершенні апаратної наради секретарем селищної ради надано ряд доручень та встановлено терміни їх виконання, а також наголошено про необхідність дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів в умовах захворюваності на COVID-19 та відповідно до ПРОТОКОЛу № 16 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 серпня 2021 року, зокрема: дотримання вимог щодо носіння масок в громадських будинках та спорудах, в громадському транспорті та під час проведення масових заходів; дотримання фізичної дистанції; контролю дотримання режиму самоізоляції особами, які підлягають самоізоляції.