Сьогодні 29 серпня День пам’яті захисників України!

Дата: 29.08.2021 07:00

Шановні захисники України! Учасники АТО та ООС,

військовослужбовці ЗСУ та добровольці, волонтери, усі жителі Новогуйвинської  громади!

Третій рік поспіль, саме 29 серпня, ми вшановуємо пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність суверенітет і територіальну цілісність України, відповідно до Указу Президента України.

Пам`ятати та шанувати тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України – наш святий обов`язок.

Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть, а окремою сторінкою цієї споконвічної боротьби стали бої із російським агресором наприкінці літа 2014 року.

Під пекучим сонцем, з Україною в серці, згадавши звитягу пращурів, українці з гаслом «Свобода або смерть!» билися до останнього, гинули, але перемагали ворога своєю стійкістю і непохитністю, навіть коли потрапляли в полон.

На жаль, від нас йдуть найкращі. І це - така несправедливість. Тож у цей жалобний день висловлюю щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Шануймо пам'ять українських синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі.

ШанмоуВічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!

Слава Україні!  Героям Слава!

Секретар селищної ради                  Віктор Дєньга