111-ОД Про внесення змін до розпорядження 71-ОД від 08.06.2021р. «По визначення відповідальних осіб та доступ до електронних поштових скриньок»

Дата: 06.08.2021 12:47

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  «06»  серпня 2021 р.                                                                             №111-ОД

Про внесення змін до розпорядження

71-ОД від 08.06.2021р. «По визначення

відповідальних  осіб та доступ до

електронних поштових скриньок»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про  інформацію», «Про  захист інформації в автоматизованих  системах», «Про електронні документи та електронний документообіг» та іншими нормативно-правовими актами, у зв’язку з кадровими змінами:

1. Викласти у новій редакції наступні пункти розпорядження:

«21.Визначити відповідальною особою за електронною поштовою скринькою novogosvita@gmail.com, призначеною для потреб відділу  освіти Новогуйвинської селищної ради, в.о. начальника відділу  освіти Горбатюк О.А.

22.Доступ до електронної поштової скриньки novogosvita@gmail.com надати наступним працівникам відділу освіти: Горбатюк О.А., Пановій Г.С.

1. Визначити відповідальною особою за електронною поштовою скринькою novoguyvinske.buh.oblik@gmail.com,  призначеною для потреб відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради, начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Григор’єву О.С.
  2. Доступ до електронної поштової скриньки novoguyvinske.buh.oblik@gmail.com надати наступним працівникам відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення: Григор’євій О.С., Ліщинській Н.П.
  1. Доступ до електронної поштової скриньки novoguivinsk-orenda@ukr.net, призначеної для потреб оренди/продажу комунального майна надати головному спеціалісту відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Степурі Т.І.»

1. Доповнити п.44 словами наступного змісту:

« - glubochok21@ukr.net -доступ до якої  надати діловоду Димчук А.Ю., визначивши її відповідальною особою

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення Новогуйвинської селищної ради (Мірошниченко Ю.О) довести це розпорядження до відома працівників структурних підрозділів  Новогуйвинської селищної ради під особистий підпис.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Т. Парфентієву.

Секретар селищної ради                                                    Віктор ДЄНЬГА