Вітання секретаря селищної ради з Днем авіації України!

Дата: 28.08.2021 09:40

Шановні авіатори України!

Прийміть найщиріші вітання з Днем авіації України!

Ви – надзвичайно сміливі, талановиті та віддані своїй справі професіонали.  Своєю наполегливою працею,  творчим потенціалом ви примножуєте славні традиції української авіації!

Сьогодні авіація є гордістю й надією нашої держави. Щодня ви проявляєте героїзм, мужність і високий професіоналізм у зоні проведення антитерористичної операції. Безстрашно піднімаєте в небо бойові літаки та вертольоти, перевозите особовий склад і вантажі,  захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

У цей день ми   вшановуємо славні традиції відважних українських льотчиків, конструкторів, дослідників і випробувачів, а також  схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав життя за право українського народу жити у вільній країні.

Ваша фахова майстерність та високий професійний рівень визнані у всьому світі. В цей день бажаємо вам святкового настрою, невичерпних сил і наснаги, особистого і родинного щастя, міцного здоров'я, успіхів та добробуту! Вірю, що завдяки вашим зусиллям авіація України буде займати провідні місця у світі, ви будете авангардом прогресу та економічного відродження України.

Нехай ваші помисли будуть такими чистими, як небо, успіх таким же швидким та невпинним, як зліт авіалайнера!

Зі святом!

З повагою,