Вітання секретаря Новогуйвинської селищної ради з Днем села Глибочок!

Дата: 28.08.2021 09:02

Дорогі мешканці та гості села Глибочок!

Від імені Новогуйвинської селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу  і усієї громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня села Глибочок!

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Кожен житель села знає і чекає на цю святкову дату.

Історію кожного села творять добрі, працьовиті люди, вона є  частинкою нашої громади. Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім’ї.

У такий радісний день від усієї душі зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Хай доля ласкавою буде до вас, дарує щасливі літа, чистого неба і просто людського тепла. А селу Глибочок – процвітання, стабільності та розвитку.

Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого населеного пункту.

Зі святом вас!

З повагою,