126-ОД Про проведення громадських слухань з обговорення проекту детального плану території

Дата: 25.08.2021 09:04

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від  «25» серпня 2021 р.                                                           № 126-ОД

Про проведення громадських

слухань з обговорення проекту

детального плану території

Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»:

1. Провести громадські слухання щодо розгляду детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення з будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на будівництво та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 1822055600:02:001:0616 площею 0,1226 га, що розташована за адресою: Україна, Житомирська область, Житомирський район, смт. Гуйва, вул. Житомирська, 1.

2. Датою проведення громадських слухань визначити 22.09.2021 року о    09 год. 00 хв. Місце проведення громадських слухань – зала засідань Новогуйвинської селищної ради за адресою: Україна, Житомирська область, Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вул. Дружба народів, 5.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Паньківа О.Б.

Секретар селищної ради                                                                   Віктор ДЄНЬГА