В Новогуйвинській територіальній громаді відбулись урочисті святкові заходи з нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України

Дата: 22.08.2021 13:55

День незалежності України – державне свято України, яке відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України».

20 серпня 2021 року у  смт Новогуйвинське на алеї біля пам’ятника  воїнам-танкістам пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України, участь у яких взяли перший заступник Новогуйвинського селищного голови Олег Паньків, заступник селищного голови Василь Стах, заступник селищного голови Тетяна Парфентієва, депутати селищної ради, військовослужбовці та жителі району.

Святковий захід розпочався з церемонії урочистого підняття Державного Прапора України. Під звуки державного гімну України право підняти стяг рідної Батьківщини було надано  заступнику Новогуйвинського селищного голови Олегу Паньківу та відповідальному виконавцю відділення персоналу та стройового старшому солдату  Лілії Циганенко.  З вітальним словом перед громадою виступив заступник селищного голови Олег Паньків.  «Слава українському народові!Слава його Героям! Україні- слава» - зазначив у своєму виступі перший заступник селищного голови Олег Паньків.

Святкування продовжилось урочистою церемонією нагородження відзнаками Новогуйвинської селищної ради військовослужбовців, кращих працівників різних галузей економіки і соціальної сфери.

В рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України відбувся  забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ» за маршрутом смт Озерне – смт Новогуйвинське, в якому взяли участь вихованці Новогуйвинської ДЮСШ та багаторазова призерка міжнародних змагань Анастасія Коханчук.

А також, відбувся урочистий концерт «Благословенна будь країно – Україно», будинок культури смт Новогуйвинське, та урочистий концерт «Незалежна і вільна держава моя», будинок культури с. Троянів, працівники бібліотек громади підготували яскраву фотозону, виставку дитячих малюнків та фотовиставку творчих робіт за підсумками проведених флешмобів «Мовою барв, орнаментів і крою. Український народний костюм», «Український формат: 30 років незалежності» та «Читай українське», в бібліотеках громади проведено майстер – класи, поетичні читання, інформаційні години, книжкові тематичні виставки та проведена акція «Подаруй книгу воїнам», організована комунальним закладом «Публічна бібліотека» Новогуйвинської селищної ради.

Протягом 20- 24 серпня 2021 року урочистості присвячені  30-ї річниці Незалежності України передбачені в кожному  селі Новогуйвинської територіальної громади.  Вшановуємо всіх наших героїв, які заради нашої незалежності віддали своє життя. Слава українському народові! Слава його Героям! Україні – слава!