№259 Про організацію роботи щодо обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, що проживають чи перебувають на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 20.08.2021 14:20

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 259

від  «19» серпня 2021 р.

Про організацію роботи щодо обліку дітей

дошкільного, шкільного віку та учнів, що

проживають чи перебувають на території

Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства», Порядком ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженим  постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684, з метою забезпечення права здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити відділ освіти Новогуйвинської селищної ради уповноваженим органом, відповідальним за організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2. Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради, як  уповноваженому органу, відповідальному за організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області:

1. Організувати ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, із залученням старост, служби у справах дітей селищної ради та територіального органу Національної поліції.
  2. Забезпечити створення та постійне оновлення реєстру даних дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  3. Визначити посадову особу, відповідальну за створення та постійне оновлення реєстру даних дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (на кожний рік народження окремо) та подання відповідної статистичної та іншої звітності.
  4. Забезпечити координацію роботи з вказаного вище обліку та взаємодію старост, відповідних служб, підприємств, організації (установ, закладів) щодо забезпечення здійснення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  5. Врахувати, що залучення працівників закладів освіти до організації та ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку забороняється.
  1. Старостам, відділу соціального захисту та охорони здоров’я, Службі у справах дітей, Центру надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради, Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Новогуйвинської селищної ради, комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, Інклюзивно-ресурсному центру Новогуйвинської селищної ради, Новогуйвинській та Озерненській гімназіям Житомирського району Житомирської області, Вертокиївській, Сінгурівській та Троянівській загальноосвітнім школам  І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області, Глибочанській, Головенківській, Озерянківській, Пряжівській та Руднє-Городищенській загальноосвітнім школам  І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області, Новогуйвинському закладу дошкільної освіти «ДЗВІНОЧОК», Озерненському центру розвитку дитини  «СОНЯЧНИЙ ТЕРЕМОК», Вертокиївському закладу дошкільної освіти  «МАЛЯТКО», Глибочанському закладу дошкільної освіти  «ДЗВІНОЧОК», Головенківському закладу дошкільної освіти  «КАПІТОШКА», Озерянківському закладу дошкільної освіти  «ОЗЕРЯНОЧКА», Пряжівському закладу дошкільної освіти  «КАПІТОШКА», Руднє-Городищенському закладу дошкільної освіти  «ПРОЛІСОК», Сінгурівському закладу дошкільної освіти  «ДИВОГРАЙ» та Троянівському закладу дошкільної освіти  «БЕРІЗКА» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області надавати відділу освіти Новогуйвинської селищної ради усю необхідну інформацію з метою створення та постійного оновлення реєстру даних дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, у порядку,  обсягах та у визначені терміни і спосіб.

Перший заступник

селищного голови                                                                 Олег ПАНЬКІВ