№258 Про надання дозволу на розміщення атракціонів

від «19»  серпня 2021р.

Про надання дозволу

на розміщення атракціонів

Розглянувши клопотання та надані відповідні документи Фізичної особи-підприємця Сусола Петра Миколайовича про надання дозволу на розміщення розважальних атракціонів під час святкових заходів Дня села Озерянка, керуючись ст. 38, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл Фізичній особі-підприємцю Сусолу Петру Миколайовичу на розміщення 28 серпня 2021 року розважальних атракціонів під час святкових заходів до Дня села Озерянка по вул. Пушкіна, 1 (біля будинку культури) село Озерянка Житомирського району Житомирської області.
  2. ФОП Сусолу П.М. дотримуватися під час організації відпочинку та розваг чинного законодавства у сфері технічних норм, санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та протипожежної безпеки.
  3. Відповідальність за безпеку, збереження життя і здоров’я відвідувачів розважальних атракціонів несе ФОП Сусол П.М.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу культури, розвитку туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради Оксану ПОПЛАВСЬКУ.

Перший заступник

селищного голови                                                              Олег ПАНЬКІВ