19 серпня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 20.08.2021 12:07

19  серпня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради, яке пройшло під головуванням першого заступника селищного голови Олега Паньківа.

На засіданні було заслухано керівників комунальних підприємств громади про їх підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2021- 2022 р.р., надано дозвола цим підприємствам на укладення договорів постачання природного газу із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»», встановлено нові тарифи на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт. Озерне, схвалено прогноз бюджету Новогуйвинської селищної територіальної  громади на 2022 – 2024 роки, затверджено комплексну  схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності по продажу продовольчих та промислових товарів в комплексі з зупинками.

Членами виконавчого комітету  було розглянуто заяви громадян про присвоєння  адрес об’єктам нерухомого майна  та зміни раніше присвоєних адрес, переведення дачних (садових) будинків у житлові,  надано дозволи на видалення зелених насаджень, а також питання, що стосувалися захисту прав та інтересів дітей.

Окрім того, одноголосно було  підтримано рішення щодо оголошення конкурсу на заміщення вакантної  посади директора новоствореного Комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкілля» Новогуйвинської селищної ради та директора Руднє-Городищенської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Загалом членами виконкому було  прийнято 48 рішень, ознайомитись з якими можна на веб-сайті Новогуйвинської селищної ради, після їх оприлюднення відповідно до вимог чинного законодавства.