Вітання секретаря Новогуйвинської селищної ради з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності!

Дата: 23.08.2021 07:00

Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та свята нашої державності –  Дня незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.

День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна, народ якої став нарешті господарем своєї землі й творцем власної долі.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Немає значення, де ми народилися, скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Щирі слова вдячності хочу висловити тим, хто сьогодні продовжує захищати кордони нашої країни.  Шана та вічна пам’ять загиблим Героям Небесної сотні, українським воїнам і добровольцям, які загинули на Сході України, захищаючи територіальну цілісність, державність та суверенітет нашої держави.

Від усього серця бажаю усім, щоб життя кожного з вас завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, здоров’я, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай і надалі вселяють в серця кожного українця гордість та спонукають на нові звершення заради своєї Батьківщини.

Слава Україні!  Героям слава!

З повагою,

секретар селищної ради                                     Віктор ДЄНЬГА