№ 593 Про звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області до керівництва АТ «Ощадбанк», Верховної Ради України та народного депутата України С. Кузьміних

Дата: 19.08.2021 14:26

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №593

(дванадцята сесія восьмого скликання)

від  «13» серпня 2021р.

Про звернення депутатів

Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

до керівництва АТ «Ощадбанк»,

Верховної Ради України та

народного депутата України С. Кузьміних

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в  Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до керівництва АТ «Ощадбанк», Верховної Ради України та народного депутата України  С. Кузьміних не ліквідовувати діюче відділення АТ «Ощадбанк» в смт. Озерне Житомирського району Житомирської області (додається).

2. Доручити секретарю Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області підписати  та направити це рішення і звернення адресатам.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови відповідно до розподілу обов’язків.

Секретар селищної ради                                                                     Віктор ДЄНЬГА

Керівництву АТ «Ощадбанк»

Верховній Раді України

Народному депутату України С.Кузьміних

ЗВЕРНЕННЯ

Ми,  депутати Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області,  стурбовані рішенням керівництва АТ Ощадбанк про закриття діючого відділення в смт. Озерне Житомирського району Житомирської області.

За інформацією керівництва відділення таке закриття є централізованим механічним скороченням, викликаним необхідністю трансформації та оптимізації, які супроводжуються суттєвою зміною якості за рахунок розбудови мережі установ нового формату, збільшення кількості повноцінних універсальних відділень та укрупнення кількох маленьких відділень на базі новоствореної установи.

На сьогоднішній день через відділення АТ «Ощадбанк» в смт Озерне сплачують комунальні послуги та отримують соціальні виплати понад 2500 мешканців селища, що становить майже 50% населення населеного пункту, а також мешканці наближених до селища сіл. Крім того, у цьому  відділенні обслуговується значна кількість  військовослужбовці за їх територіальною дислокацією.

Відсутність відділення  АТ «Ощадбанк» в смт Озерному викличе соціальну проблему для малозахищених категорій населення, в тому числі пенсіонерів та осіб з обмеженими можливостями, які не зможуть вчасно отримати пенсію, інші соціальні виплати, сплатити комунальні платежі, а для вирішення цих питань будуть змушені долати десятки кілометрів до найближчого відділення, що створить для них багато незручностей та додаткових фінансових витрат.

Враховуючи соціальну значущість функціонування цього відділення АТ «Ощадбанку» в смт. Озерне, ми, депутати Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, як представники територіальної громади просимо врахувати думку громади та не ліквідовувати це відділення АТ «Ощадбанк».

За дорученням депутатів

секретар Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району

Житомирської області                                                                Віктор ДЄНЬГА