№ 590 Про укладення Договору суперфіцію на користування земельною ділянкою для будівництва «Амбулаторії ПМД на 1-2 лікаря з житлом» за адресою с. Сінгури вул. Шкіль-на,5-Б

Дата: 19.08.2021 14:23

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 590

(дванадцята сесія восьмого скликання)

від “13” серпня 2021року

Про укладення Договору суперфіцію на користування земельною ділянкою для будівництва «Амбулаторії ПМД на 1-2 лікаря з житлом» за адресою с. Сінгури вул. Шкільна,5-Б

Керуючись ст. 102-1 Земельного кодексу України, ст.ст. 395, 413, 414, 415 Цивільного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 13.08.2021р.,  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл  на укладання безоплатного Договору суперфіцію на земельну ділянку за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, площею - 0,1178 га.   кадастровий номер 1822086500:03:002:0941, що перебуває в комунальній власності Новогуйвинської селищної ради  , для будівництва  «Амбулаторії ПМД на 1-2 лікаря з житлом» за адресою с. Сінгури вул. Шкільна,5-Б Житомирського району , з департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації.

2. Укласти Договір суперфіцію на безоплатне користування земельною ділянкою за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, площею - 0,1178 га.  кадастровий номер 1822086500:02:003:0941, що перебуває в комунальній власності Новогуйвинської  селищної ради, для будівництва  «Амбулаторії ПМД на 1-2 лікаря з житлом» за адресою с. Сінгури вул. Шкільна,5-Б Житомирського району , з департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної ад-

міністрації, на період виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію вищевказаної будівлі.

3. Доручити секретарю Новогуйвинської селищної ради в установленому законодавством порядку підписати  з департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації вище зазначений Договір суперфіцію на земельну ділянку, вказану в пункті 1 цього рішення .

4. Новогуйвинській селищній раді здійснити всі дії, передбачені чинним законодавством для реєстрації  договору суперфіцію.

5. Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної Державної адміністрації додержуватись порядку користування земельною ділянкою відповідно до умов  договору суперфіцію.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та екології  Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                                       Віктор  ДЄНЬГА